Çevrimiçi Platformların Rekabet Hukuku’ndaki Yerini Tartışıyoruz

TÜSİAD, Rekabet Hukuku Çalıştaylarına bir yenisi ile devam ediyor. Bu sefer E-Ticaret konusunda değerli konuşmalara ve tartışmalara ev sahipliği yapacak “Nasıl Bir Rekabet Hukuku?” isimli çalıştay, 2 Ekim 2018 tarihinde 13.30- 17.00 saatleri arasında TÜSİAD konferans salonunda gerçekleşecek.

E-ticaret ve perakende sektörünün temsilcileri ile Rekabet Hukuku uzmanlarının bir araya geleceği bu etkinlikte Balcıoğlu Selçuk Akman Keki Avukatlık Ortaklığı (BASEAK) ortaklarından Av. Şahin Ardıyok, çevrimiçi platformların davranışlarını hâkim durumun kötüye kullanılması kapsamında değerlendirecek. Ardıyok’un “Platformlara 6. madde İncelemesi : İktisadi ve Hukuki Görüşler” başlıklı sunumunu kaçırmamak için siz de hemen kaydolabilirsiniz.

Program hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için https://etkinlik.tusiad.org/index.php?option=com_eventbooking&view=event&id=195&catid=1&Itemid=101  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi kayıt olun
Son blog yazılarımızı e-posta ile alın.
Gediz Cinar

Gediz Cinar

Gediz Çınar ağırlıklı olarak otomotiv, telekomünikasyon, enerji, altyapı ve Kamu Özel Ortaklığı projeleri, üretim ve perakendecilik ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere rekabet hukuku ve enerji hukuku alanlarında hukuki danışmanlık vermektedir.

Tam biyografi