Evren Sesli’ye Merhaba

Rekabet Kurumu’nda Kıdemli Uzman ve raportör olarak görev yapan Evren Sesli’nin BASEAK ailesine katıldığını duyurmak istedik. Kıdemli danışman olarak görev yapacak olan Evren’in Rekabet Kurumu’nda farklı konularda sahip olduğu 10 yıllık tecrübeyle birlikte ekibimiz daha da güçlendi.

Evren, Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde başarıyla tamamladı. Rekabet Kurumu’nda geçirdiği yıllar sırasında Evren bir de “Online Reklamcılık Sektörü’nde Göze Çarpan Rekabet Politikaları Endişeleri” üzerine yazdığı tez ile İtalya’da Bocconi Üniversitesi’nde Ekonomi Yüksek Lisansı’nı bitirdi.

Evren’in birleşme devralmalar, soruşturmalar, ön araştırmalar başta olmak üzere çok sayıda dosyada raportör olarak görev alması kendisine farklı sektörlere yönelik deneyim, bilgi ve en önemlisi uzmanlık kazandırmış. Hatta Evren, Rekabet Kurumu nezdinde uzmanlık tezini “Liman Özelleştirmeleri Sürecinde ve Sonrasında Rekabet” üzerine yazmış.

Kendisine hoş geldin diyoruz!

Şimdi kayıt olun
Son blog yazılarımızı e-posta ile alın.
Gediz Cinar

Gediz Cinar

Gediz Çınar ağırlıklı olarak otomotiv, telekomünikasyon, enerji, altyapı ve Kamu Özel Ortaklığı projeleri, üretim ve perakendecilik ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere rekabet hukuku ve enerji hukuku alanlarında hukuki danışmanlık vermektedir.

Tam biyografi