Biz Kimiz

Bütün piyasalar, hem yerel hem küresel ölçekte, her gün hızla gelişiyor ve değişiyor. Firmaları etkileyen mevzuat değişiklikleri ve mahkemeler ile düzenleyici otoritelerin kararları piyasalara yön verirken; piyasaların gidişatı firmaların kararları ve yasal düzenlemeler ile yargı kararları üzerinde belirleyici oluyor. Doğru kararlar alabilmek için, yasal çerçeve ile uyum içerisinde hareket etmek kadar, bütün bu gelişmeleri yakından takip ederek analizler yapmak da gerekiyor.

Dünya hızla gelişip değişirken, biz de BASEAK olarak, bu sayfada size yerel ve uluslararası Regülasyon ve Rekabet Hukuku gelişmeleri hakkında düzenli bilgi vermek istiyoruz. Blogumuzda, Regülasyon ve Rekabet dünyasında gerçekleşen güncel gelişmeleri, dünya ve Türkiye’de ilgili otoritelerin kararlarını ve piyasalarla ilgili haberlerin Regülasyon ve Rekabet perspektifinden analizini bulabilirsiniz.

Bu sayfada, size hızlı tüketim malları, Teknoloji-Medya-Telekomünikasyon (TMT), enerji, ilaç, sağlık ve tıbbi malzeme, finans/bankacılık, otomotiv, eğlence, gıda, tütün ve alkollü içecekler, sigortacılık, çimento ve cam sektörleri gibi ekibimizin tecrübeli olduğu sektörler başta olmak üzere, geniş bir yelpazede haberler sunuyoruz. Böylece çalıştığınız sektörü Regülasyon ve Rekabet perspektifinden görmenize yardımcı olarak, işlerinizi söz konusu mevzuatın en güncel haliyle ve son gelişmelerle uyum içerisinde yapmanızı umuyoruz.